ATÖLYEMİZİN FOTOĞRAFLARI

SAHNE HAT

Atölyemiz Sahne Hat tarihle, sanatla ve dostlukla dolu bir yer. Bakırköy Meydanı’na 5 dakikalık mesafede. İstanbul caddesine 3 dakikalık mesafede. Sahne Hat kendinizi yuvanızda hissedeceğiniz, her köşesi yaşanmışlıklarla,emekle ve özenle donatılmış bir sanat evidir. Sahne Hat güzel ilçemiz Bakırköy’e yeni bir soluk getirmiştir ve Ataköy Gazetesinin Şubat sayısında Sahne Hat’a yer verilmiştir.

Sahne Hat’a hayat verirken en büyük dileğimiz sanata da hayat vermekti. O yüzdendir ki her köşesini sizler için ayrı bir özenle hazırladık. Sizlerin hem gözüne hem gönlüne hitap etmek istedik. Mekanımız zaten özeldi, biz onu bir kaç dokunuşla özgün kıldık.

SANAT VE TARİHİ BULUŞTURAN MEKAN

Tarih bize yardım etti. Duvarlarımız, kapılarımız, balkonlarımız bize yardım etti. Çünkü bu bina gittikçe yok olan tarihi mekanlarımızdan biri. Bir zamanlar çok değerli bir aileye yuva olmuş, duvarlarında hala çocuk kahkahalarının asılı olduğu bir yuva.

Bizler o sıcaklığı, o samimiyeti korumak için elimizden geleni yaptık.Gelen herkes, mutlu olsun, huzur bulsun istedik. Gelen herkes geçmişini, özlediklerini hatırlasın. Sadece kendine değil eski İstanbul’a, eski mahallelere, eski komşuluklara bir selam göndersin istedik.

Sahne Hat tarih ve sanatı aynı kucakta uyutan bir anne gibi. Geldiğinizde keyif alacağınız, sanki hep oradaymışsınız gibi hissedeceğiniz bir yuva. Her köşesinde ayrı bir aşkla vakit geçireceğiniz, eşsiz dostluklar edineceğiniz bir mekan.

Kapıdan girdiğiniz an farkı hissedeceksiniz. tarihin ve sanatın güzel meltemi yüzünüzü okşayacak. Belki balkonunda, belki pencere kenarında, belki dost meclisinde zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız.

Burada içtiğiniz çayın, kahvenin tadını, ettiğiniz sohbetlerin sıcaklığını, kurduğunuz dostlukların samimiyetini ömür boyu unutmayacaksınız.Sanatın ve tarihin sihri sizleri adeta büyüleyecek.

Sadece hayatınıza sanat katmanın mutluluğunu değil, sanata da hayat katmanın büyük coşkusunu ve mutluluğunu bütün hücrelerinizde hissedeceksiniz.

Unutmayın; Sahne Hat sizleri ağırlamak için bütün güzelliğiyle, bütün samimiyetiyle bekliyor.sevgiyle kalın.

Saygılarımızla,

SAHNE HAT

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

%d blogcu bunu beğendi: