DUYURULAR, EĞİTİMLERİMİZ

JAPONCA YARATICI DRAMA ATÖLYESİ

.

Kişiye yabancı dil eğitimi verilirken sadece gramer bilgisi öğretiminin yetmediği, yabancı dil öğrenirken diğer dil becerilerinin de geliştirilmesi gerektiği bilinen bir gerçektir. Kişilerin dili yaşamın içinde akıcı bir şekilde kullanmaları beklenmektedir. Bunun için temel dil becerileri gerçekleşmiş olması gerekir eğer gerçekleşmişse kişinin yabancı dili öğrendiği kabul edilir..

Bu sebeple Japonca gibi hem merak uyandıran hem de arka planında inanılmaz bir kültürel zenginlik barındıran Asya dillerinin en önemlilerinden birini JAPONCA’yı yaratıcı dramayla öğreneceğiz.

Japonca öğrenmek hem de yaratıcı drama aracılığıyla spesifik gözükebilir. Ama işin aslı şudur; yabancı bir dili öğrenmek için beyinde alan açılmalıdır. Öğrenilen yabancı diller tam da bu yüzden  birbirini destekler.

Örneğin İngilizce öğrenen bir gencin eş zamanlı Japonca’yı da öğrenmesi onun dil becerilerini destekleyecektir.

Bu sebeple çocuklarımızın genç beyinlerinde bambaşka bir dile ve kültüre alan açılacak ve gelecekte hedefleri ne olursa olsun bu çalışma onlara çok önemli bir farklılık kazandıracak.

Hocamız hem Japoncaya hakim  hem de yaratıcı drama eğitmeni olarak, çocuklarımıza eğitim veren iki alanda da profesyonel bir eğitmendir.

6-9 yaş 10-13 yaş çocuklarımız ‘Japonca Yaratıcı Drama’ atölyemize bekliyoruz.

.
ad/js/adsbygoogle.js">

 

tel: 212 660 76 45

whatsapp: 506 71 09 60

instagram: sahnehat

 

 

 

Yorumlarınız bizim için değerli.

%d blogcu bunu beğendi: